By The Associated Press<br />
PREP FOOTBALL<br />
Class AAAAAA<br />
Second Round<br />
<br />
Camden County 34, East Coweta 14 <br />
<br />
Colquitt County 26, Newnan 23 <br />
<br />
Lovejoy 36, Marietta 15 <br />
<br />
Mill Creek 56, Brookwood 21 <br />
<br />
Norcross 27, South Gwinnett 7 <br />
<br />
North Cobb 42, Hughes 14 <br />
<br />
North Gwinnett 28, Grayson 10 <br />
<br />
Parkview 26, West Forsyth 23, OT <br />
<br />
Class AAAAA<br />
Second Round<br />
<br />
Allatoona 20, MLK Jr. 19 <br />
<br />
Gainesville 61, Kell 42 <br />
<br />
Harris County 31, Warner Robins 21 <br />
<br />
Northside-Warner Robins 45, Thomas County Central 17 <br />
<br />
Stephenson 35, East Paulding 6 <br />
<br />
Tucker 40, North Paulding 21 <br />
<br />
Ware County 20, Union Grove 13 <br />
<br />
Whitewater 34, Glynn Academy 27 <br />
<br />
Class AAAA<br />
Second Round<br />
<br />
Burke County 28, Monroe 6 <br />
<br />
Marist 43, Carrollton 37, 5OT <br />
<br />
Mary Persons 3, Cairo 0, OT <br />
<br />
Monroe Area 21, Grady 20, OT <br />
<br />
Ridgeland 41, LaGrange 34 <br />
<br />
Sandy Creek 35, Dalton 13 <br />
<br />
South Effingham 41, Westover 28 <br />
<br />
Class AAA<br />
Second Round<br />
<br />
Buford 13, North Oconee 0 <br />
<br />
Cartersville 24, Blessed Trinity 23 <br />
<br />
Carver-Columbus 45, Rockmart 16 <br />
<br />
North Hall 13, Morgan County 9 <br />
<br />
Peach County 43, Pierce County 15 <br />
<br />
St. Pius X 31, Hart County 15 <br />
<br />
Thomson 35, Johnson-Savannah 19 <br />
<br />
Washington County 28, Callaway 0 <br />
<br />
Class AA<br />
Second Round<br />
<br />
Brooks County 49, McIntosh County Academy 21 <br />
<br />
Calhoun 34, Washington-Wilkes 7 <br />
<br />
Early County 28, Screven County 7 <br />
<br />
Fitzgerald 52, Vidalia 20 <br />
<br />
Greater Atlanta Christian 52, Heard County 21 <br />
<br />
Jefferson 35, Westminster 7 <br />
<br />
Lamar County 24, Benedictine Military 21 <br />
<br />
Lovett 23, Manchester 0 <br />
<br />
Class A<br />
First Round<br />
<br />
Dooly County 19, Turner County 8 <br />
<br />
Gordon Lee 46, Emanuel County Institute 12 <br />
<br />
Lincoln County 21, Hancock Central 0 <br />
<br />
Marion County 31, Charlton County 12 <br />
<br />
Seminole County 36, Commerce 7 <br />
<br />
Trion 31, Irwin County 6 <br />
<br />
Wilcox County 42, Greenville 14 <br />
<br />
Wilkinson County 27, Miller County 26 <br />
<br />
Class A Private<br />
First Round<br />
<br />
Athens Academy 17, Mt. Pisgah Christian 13 <br />
<br />
Eagle's Landing Christian 42, Our Lady of Mercy 14 <br />
<br />
First Presbyterian Day 49, Brookstone 33 <br />
<br />
George Walton 38, Aquinas 12 <br />
<br />
Landmark Christian 10, Calvary Day 7 <br />
<br />
Prince Avenue Christian 42, Darlington 21 <br />
<br />
Savannah Christian Prep 35, Holy Innocents' 17 <br />
<br />
Walker 28, Athens Christian 7 <br />
<br />
<br />
GISA Class A Tournament<br />
Semifinal<br />
<br />
Robert Toombs 14, Thomas Jefferson 12 <br />
<br />
<br />
GISA Class AA Tournament<br />
Semifinal<br />
<br />
Valwood 27, John Milledge 23 <br />
<br />
Westwood 40, Brentwood 28 <br />
<br />
<br />
GISA Class AAA Tournament<br />
Semifinal<br />
<br />
Deerfield-Windsor 24, Stratford 17 <br />
<br />
Heritage School (Newnan) 42, Westfield 10